POWŁOKI CERAMICZNE

Niesamowity wygląd i najwyższa ochrona. Powłoka ceramiczna odpowiada za unikatowy blask i głębię koloru lakieru. Oprócz walorów estetycznych powłoka ceramiczna chroni samochód przed zarysowaniami. Uzyskana wyjątkowa gładkość na powierzchni samochodu zapewnia efekt hydrofobowy - odpychanie wody oraz zanieczyszczeń. Powłoka ceramiczna ułatwia nam utrzymanie czystego wyglądu, ponieważ zabrudzenia spływają z powierzchni pojazdu. Powłoka pozwala zapobiec korozji oraz oksydacji lakieru.

Powłoki ceramiczne są trwałym i najskuteczniejszym zabezpieczeniem pojazdu. Obecnie, kiedy dominują na rynku ekologiczne lakiery samochodowe, które niestety są miękkie przez co podatne na zarysowania nawet przy myciu samochodu powłoki ochronne stały się tak popularne. Ze względu na chęć uniknięcia szpecących rys, wgnieceń na świecie zaczęto stosować powłoki nadające twardsze, odporne na zarysowania wykończenie lakieru samochodowego. Powłoki ceramiczne po utwardzeniu tworzą szklaną warstwę na samochodzie, dzięki temu skutecznie zapobiega powstawaniu rys na karoserii. Cechują ją odproność na promieniowanie UV oraz środki chemiczne, dzięki temu lakier nie będzie blaknąć. Powłoka ceramiczna posiada wysokie właściwości hydrofobowe i elektrostatyczne.

Po zastosowaniu powłoki ceramicznej stanowczo docenimy jej ochronne właściwości. Karoseria jest zdecydowanie bardziej szklista, błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywe. Warto podkreślić, iż nałożenie powłoki ceramicznej nie powoduje utraty gwarancji na nowy samochód, a jej cena uzależniona jest od pakietu wybranego przez klienta.

Powłoka ochronna na samochód to sposób na utrzymanie karoserii w świetnej kondycji przez długi czas!

*Powłoki ceramiczne zalecamy dla samochodów nowych bądź używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru.Zalety

 • Zachowanie salonowego wyglądu samochodu
 • Profesjonalnie wykonana usługa
 • Wzrost wartości pojazdu
 • To inwestycja (nie koszt), która zwraca się przy sprzedaży
 • Wydobycie pięknej głębi i gładkości lakieru
 • Przedłużenie żywotności lakieru
 • Ochrona pojazdu przed zabrudzeniami i zarysowaniami
 • Ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznymi
 • Wydobycie pięknej głębi i gładkości lakieru
 • Wyższy komfort podróżowania
 • Zdecydowana poprawa wyglądu samochodu
POWŁOKI CERAMICZNE

Nie jesteś pewien jakiej usługi potrzebujesz?

Zadzwoń do naszego handlowca!

Adres:

ul. Bursztynowa 37

42-202 Częstochowa

Kontakt

email: kontakt@oxygen-twojpartner.pl

biuro: +48 693 980 440

współpraca: +48 693 980 440

Wykorzystanie i powielanie zdjęć produktów bez zgody autora zabronione.

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.

© 2020 - AdIdea - wszystkie prawa zastrzeżone